Політика конфіденційності

Likitut.ua – найбільший портал, створений для пошуку та бронювання фармацевтичної продукції в Україні. Цей ресурс корисний, якщо Вам необхідно отримати інформацію про лікарський засіб, або знайти його офіційну інструкцію від виробника, а також дізнатися про наявність та ціни в аптеках на території України.

likitut.ua – найбільший портал, створений для пошуку та бронювання фармацевтичної продукції в Україні. Цей ресурс корисний, якщо Вам необхідно отримати інформацію про лікарський засіб, або знайти його офіційну інструкцію від виробника, а також дізнатися про наявність та ціни в аптеках на території України.

На нашому Сайті, з метою отримання необхідної інформації, перед придбанням лікарського засобу Ви зможете ознайомитись з:

  • наявністю лікарського засобу в аптечних закладах на території України;
  • офіційною інструкцією виробника лікарського засобу;
  • інформацією про дозування, форму випуску лікарського засобу та діючі речовини, заявлені виробником;
  • інформацією про фармакологічні групи лікарських засобів та їх АТХ-класифікацію; офіційні відомості про реєстрацію лікарського засобу;
  • офіційними відомостями про реєстрацію лікарського засобу.

Актуальну інформацію про серії лікарських засобів, обіг яких зупинено (заборонено), зібрану на підставі офіційних відомостей Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками.