Київ
Виберіть місто:
Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одесса
Івано-Франківськ
Миколаїв
Вінниця
Житомир
Запоріжжя
Кривий Ріг
Маріуполь
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Херсон
Хмельницький
Черкаси

Доппельгерц® Актив Кардіовітал таблетки, вкриті плівковою оболонкою 300 мг

Склад

Діюча речовина: cухого екстракту листя і суцвіть глоду (4–7 : 1) 300 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза порошкоподібна, кремнію діоксид колоїдний безводний, коповідон, гліцериди, повідон, крохмаль кукурудзяний, натрію кроскармелоза, тальк, магнію стеарат, шелак, сополімер метакриловий кислоти-етилакрилату (1:1), натрію додецилсульфат, макрогол 6000, полісорбат 80, диметикон, кислота сорбінова, макроголстеарат 400, вода.

Лікарська форма

Таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Двоопуклі коричневі з вкрапленнями, гладкі, з матовим блиском таблетки, вкриті плівковою оболонкою.

Назва та місцезнаходження виробника

Квайссер Фарма ГмбХ і Ко. КГ,

Шлезвігер Штр. 74, D-24941 Фленсбург, Німеччина.

Фармакотерапевтична група

Кардіологічні препарати. Глікозиди глоду. Код АТС С01Е В04.

Засіб рослинного походження. Екстракт із листя і суцвіть глоду містить флавоноїди, органічні кислоти, тритерпенові і флавонові глікозиди та ін.

Діючі речовини глоду знижують збудливість центральної нервової системи і серцевого м’яза, сприяють підвищенню скоротливої і насосної функції останнього, поліпшенню коронарного і мозкового кровообігу, нормалізації серцевого ритму. Завдяки наявності тритерпенових сполук і флавоноїдів препарат виявляє спазмолітичну і гіпотензивну дію, вибірково розширюючи судини серця і головного мозку, сприяє нормалізації венозного тиску, поліпшує функції судинних стінок, відновлює електролітний баланс системи згортання крові, має антиоксидантні властивості.

Показання для застосування Початкова стадія серцевої недостатності, що виявляється такими симптомами, як швидка стомлюваність, задишка і прискорене серцебиття при звичайному і помірно підвищеному фізичному навантаженні У складі комбінованої терапії при функціональних порушеннях діяльності серця, артеріальній гіпертензії, хронічній ішемічній хворобі серця, ангіоневрозах, миготливій аритмії, пароксизмальній тахікардії, атеросклерозі

Протипоказання

Препарат не слід застосовувати при відомій підвищеній чутливості до будь-якого з його компонентів, не призначений для лікування дітей до 12 років, оскільки клінічний досвід застосування в даній віковій групі недостатній.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю

Клінічні дані щодо безпеки застосування під час вагітності та годування груддю недостатні, тому приймати препарат у ці періоди можна тільки за призначенням лікаря.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмам

В поодиноких випадках можливе тимчасове погіршення реакції через сонливість.

Діти

Не рекомендується застосовувати дітям віком до 12 років

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дітям старше 12 років препарат призначають внутрішньо, по 1 таблетці, 2–3 рази на день, що відповідає 600–900 мг сухого екстракту листя і суцвіть глоду на добу. Таблетки ковтають цілими, запиваючи невеликою кількістю води.

Термін лікування визначає лікар. Мінімальна тривалість лікування становить 6 тижнів. За відсутності позитивних змін клінічної симптоматики або при її погіршенні протягом 6 тижнів лікування слід звернутися до лікаря.

Передозування Можливо виникнення брадикардії, що потребує відміни препарату

Побічні ефекти

Загалом препарат переноситься добре, але, як і при лікуванні іншими препаратами глоду, у поодиноких випадках можливі сонливість, уповільнення серцевого ритму. Зрідка можуть мати місце легкі реакції підвищеної чутливості до деяких компонентів препарату (почервоніння, висипання на шкірі). При появі ознак підвищеної чутливості слід перервати курс лікування і звернутись до лікаря.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Препарати глоду підсилюють дію хінідину, новокаїнаміду, серцевих глікозидів. Не рекомендується застосовувати препарати глоду одночасно із солями алкалоїдів через утворення осаду.

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці, при температурі не вище 25 °С.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 3 блістери у картонній коробці (№ 30) або по 20 таблеток у блістері, по 2 блістери у картонній коробці (№ 40).

Категорія відпуску Без рецепта

Вкажіть адресу
МІСТО
Харків
майдан Конституції, Харків
Ваше місто