Київ
Виберіть місто:
Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одесса
Івано-Франківськ
Миколаїв
Вінниця
Житомир
Запоріжжя
Кривий Ріг
Маріуполь
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Херсон
Хмельницький
Черкаси

ДОБАВКА ДІЄТИЧНА «АПТЕКА ПРИРОДИ»® №32 «ПЛОДИ ГЛОДУ» капсули

Плоди глоду

Форма випуску:

Капсули № 30

Рекомендацii

  • для підтримки серцево-судинної системи;
  • сприяє нормалізації артеріального тиску;

Опис

В аптечці людини, страждаючої серцево-судинними захворюваннями, обов’язково мають бути препарати з глоду. Глід не лише покращує роботу серця і знижує артеріальний тиск, але і заспокоює нерви. У м’якоті плодів глоду міститься багато вітамінів.

У плодах деяких його сортів аскорбінової кислоти більше, ніж в шипшині. Також в глоді містяться вітаміни групи В, Е і К. Наявність у глоді сорбіту і фруктози робить його корисним для хворих цукровим діабетом, а холін, що міститься в нім, знижує рівень холестерину, поліпшуючий увагу і пам’ять.

«Плоди Глоду» в капсулах від ТМ «АПТЕКА ПРИРОДИ» рекомендується як джерело вітаміну К, аскорбінової кислоти, флавоноїдів, каротину з метою профілактики і пом’якшення ходу функціональних порушень серцево-судинної системи. Сприяє збільшенню кровопостачання в коронарних судинах і в судинах головного мозку, незначному посиленню скорочення сердечного м’язу і нормалізації артеріального тиску.

Склад:

плоди глоду криваво-червоного.

Спосіб вживання:

дорослим по 1 капсулі 3 рази на день під час вживання їжі. Курс становить 3–4 тижні. При необхідності курс повторити 2–3 рази в рік.

Дата додавання: 03.05.2022 р.

Вкажіть адресу
МІСТО
Харків
майдан Конституції, Харків
Ваше місто