Київ
Виберіть місто:
Київ
Харків
Львів
Дніпро
Одесса
Івано-Франківськ
Миколаїв
Вінниця
Житомир
Запоріжжя
Кривий Ріг
Маріуполь
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Ужгород
Херсон
Хмельницький
Черкаси

Аскорутин-Ф таблетки 0.25 г

АСКОРУТИН — Ф

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Додаткове джерело рутину і аскорбінової кислоти. Рекомендований в складі комплексної терапії захворювань, що супроводжуються підвищенням проникності судин, для профілактики застудних захворювань. Сприяє зменшенню симптомів грипу, підвищенню імунітету. Має антиоксидантні властивості.

СКЛАД

Аскорбінова кислота — 50,0 мг, рутин — 50,0 мг, допоміжні компоненти.

ОПИС ДІЮЧИХ РЕЧОВИН

Аскорбінова кислота відіграє важливу роль у життєдіяльності організму. Однією з важливих властивостей аскорбінової кислоти є зміцнююча дія на кровоносні судини, особливо на дрібні капіляри. Під впливом аскорбінової кислоти знижується проникність судинної стінки, підвищується її еластичність і міцність.

Судини стають менш ламкими і крихкими. Аскорбінова кислота підвищує опір організму до застудних захворювань, є потужним антиоксидантом, нормалізує окисно-відновні процеси.

Рутин (вітамін Р) у поєднанні з аскорбіновою кислотою знижує проникність і ламкість капілярів (у тому числі за рахунок пригнічення активності гіалуронідази), зміцнює судинну стінку, зменшує агрегацію тромбоцитів, має протизапальний ефект, антиоксидантні властивості, приймає участь в окисно-відновних процесах. Полегшує симптоми, пов’язані з гемороєм (біль, ексудація, свербіж і кровотеча). Сприяє уповільненню розвитку діабетичної ретинопатії, запобіганню мікротромбозів та ін. уражень сітківки судинного генезу.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Дорослим по 1 таблетці 1–2 рази на добу після вживання їжі. Курс прийому — до 1 місяця. В подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітність, період лактації, діти до 12 років.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ ККАЛ/100 Г

240,24 ккал.

ХАРЧОВА (ЖИВИЛЬНА) ЦІННІСТЬ В 100 Г ПРОДУКТУ

Білки — 0,15 г; вуглеводи — 59,82 г; жири — 0,04 г.

ФОРМА ВИПУСКУ

Таблетки по 250 мг № 10 і № 50.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

36 місяців.

Дата додавання: 06.01.2023 р.

Вкажіть адресу
МІСТО
Харків
майдан Конституції, Харків
Ваше місто